Terry van de Heide, directeur Centrum Groepswonen zal haar ideeën uiteenzetten over wat groepswonen kan betekenen voor een leefbaar en aantrekkelijk Den Haag in de toekomst.
Talkshow New Urban Living is vrij toegankelijk. Aanmelden via programmamaker SOZA Esther Geradts: Esther@Fisheyeproducties.nl
De overspannen woningmarkt & opkomende deeleconomie verplichten ons na te denken over nieuwe woonvormen. Als onderdeel van de CID-conferentie: Kansen voor Nieuw Den Haag organiseert SOZA de talkshow New Urban Living (NUL). In de talkshow bespreken we onder leiding van JaapJan Berg (Berg-Plaats) met ontwerpers, bouwers, gebruikers en publiek nieuwe woonconcepten die er aan bijdragen dat het CID nu en in de toekomst een leefbaar en aantrekkelijk woongebied blijft. Kom langs en praat mee! Met onder andere Leo Versteijlen (SITE), Fransje Sprunken (VORM de toekomst), Jac Huijsmans (MRP Development), Terry van der Heide (Centrum Groepswonen) en Bart van der Straten (Gapph).